Oriflame Gecikme Zammı ve Önemli Bilgiler

Süresi içinde ödenmeyen faturalara, Oriflame tarafından aylık %5 gecikme cezası uygulanıyor. Gecikme cezası tahakkuk ettikten sonra da faturanın ödenmemiş olması halinde 20 TL ve fatura tutarı üzerinden bir kez daha aylık %5 gecikme cezası uygulanıyor.

Gecikmiş Faturaları Kredi Kartıyla 4 Taksitte Ödeme

Gecikmiş Oriflame Faturalarını 4 Taksitte Ödeme
Gecikmiş Oriflame Faturalarını 4 Taksitte Ödeme

Kredi Kartı İle Ödeme

Faturalarınızı oriflame resmi internet sitesinden tüm kredi kartlarıyla ödeyebilirsiniz. Bu ödemeniz anlık işlenir ve borcunuz ödenmiş görünür ancak bankanızın internet şubesinden yapacağınız ödemeler oriflame sistemine 1-2 gün gecikmeli işlenir ve oriflame sitesinde borcunuz ödenmemiş görünebilir. Bu nedenle oriflame resmi sitesinden ödeme yapmanızı tavsiye ederiz.

Vezneden Ödeme

TEB, Ing Bank, Yapı Kredi, Ziraat, Akbank ve Garanti bankası sitelerinden, gişelerinden ve PTT şubelerinden de ödeme yapabilirsiniz. Gişe ödemelerinde ad, soyad ve danışman numaranızı vererek borcunuzu ödeyebilirsiniz.

PTT Çek Hesabı İle Ödeme

Alıcı kısmına Oriflame Kozmetik, açıklama kısmına sadece danışman kodu ve ad, soyad belirterek 1602234 – PTT Çeki hesabına yatırarak faturanızı ödeyebilirsiniz.

EFT İle Ödeme

Ing Bank Mecidiyeköy Şubesi (107) TR 3000 0990 0810 3711 0010 0004 IBAN numaralı hesaba, alıcı kısmına Oriflame Kozmetik, açıklama kısmına danışman kodu ve ad, soyad yazıp EFT ile ödeme yapabilirsiniz.

Yeni Ödeme Noktaları

Oriflame Yeni Fatura Ödeme Noktaları
Oriflame Yeni Fatura Ödeme Noktaları

Ayrıntılara oriflame resmi internet sitesinden ve 02123556060 numaralı Oriflame müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz.

MOKA İLE ORIFLAME FATURANIZI KREDİ KARTI KULLANARAK ÖDEYEBİLİRSİNİZ:

“Oriflame Gecikme Zammı ve Önemli Bilgiler” KONUSUNA 8 YORUM YAPILMIŞ

  1. Benim Oriflame’e 112 TL ödeyeceğim borcum var. 21 gün vade dolduktan bir ay sonra ödesem kaç lira faiz öderim?

    1. 112 TL borcunuza %5 faiz eklendiğinde 117,6 TL olur. Ayrıca 20 TL gecikme ücreti eklendiğinde yaklaşık olarak 137 TL ödemeniz gerekebilir. (Bu hesaplamanın herhangi bir bağlayıcılığı yoktur. Net bilgi için Oriflame müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.)

  2. Oriflame en son ödeme tarihim 11 Ocak’tı fakat yaklaşık 2 aydır bazı koşullardan ödeme yapamadım. Bu ayın sonunda ödeme yapacağım fakat faizlerim geldi. Bunu biliyorum fakat bana dün “Gecikmiş borcunuzun ödenmediğini gördüğümüz için icra takibinin başlamaması ve hukuki masrafların borcunuza ilave edilmesini istemiyorsanız 3 gün içinde ödeme yapmanız gerekiyor” dendi. Bunda bir sıkıntı olur mu acaba?

  3. 21 gün vade dolduktan sonra 1 gün geciktirmeli olarak ödememi yapsam kaç lira fark ödemeliyim?

  4. Merhaba 🙂 Ben bu ay faturamı ödeyemedim yani son ödeme tarihini geçti. Faturam 52 tl idi. iki haftadır ödemiyorum. Ne kadar faiz gelmiştir ?

    1. Süresi içinde ödenmeyen faturalara, Oriflame tarafından aylık %5 gecikme cezası uygulanıyor. Gecikme cezası tahakkuk ettikten sonra da faturanın ödenmemiş olması halinde 20 TL ve fatura tutarı üzerinden bir kez daha aylık %5 gecikme cezası uygulanıyor. Bu bilgilere göre hesabını yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir