Oriflame Şubat 2014 Kataloğu

Oriflame Şubat 2015 Kataloğu konusu 14 Şubat 2015 Sevgililer Gününe özel en güzel hediyeleriyle Oriflame Kataloğu sitesinde online incelemeniz için yayında.

Oriflame ŞUBAT 2015 Kataloğu İçin Tıklayın!

Oriflame Kataloğunu Görüntüle

Şubat Kataloğundaki Yeni Ürünler İçin Tıklayın!


Yeni yıla güzel bir başlangıç yapmanızı sağlayan Oriflame Ocak Kataloğunun ardından Sevgililer Gününe özel indirimli yüzlerce ürünün bulunduğu Şubat Kataloğu Yayında!

Oriflame Şubat Kataloğu, Sevgililer Gününe özel birbirinden güzel yeni ürünlerle yayında!

Kapak fotoğrafında Aşk şehri Paris’in Eyfel Kulesini gören manzarası önünde iki sevgilinin yer aldığı katalogta öne çıkan ürün Seductive Musk EdT Kadın ve Power Musk EdT Erkek Parfümü olarak dikkat çekiyor.

Kataloğun sayfalarını çevirdikçe karşımıza neler çıkacağını sayfa sayfa paylaşıyorum.

2 ve 3. sayfalarda Yeni Seductive Musk EdT ve Yeni Power Musk EdT, sonraki iki sayfada Yeni Hyper Stretch XL Maskara, 6 ve 7. sayfalarda Yeni Purple Floral manikür seti ve tırnak süslemeleri ile Yeni Sensual Velvet tırnak cilası ve ruj yer alıyor.

Sevgililer günü indirimleri ise yeni ürünlerin ardındaki sayfalarda yer almakta…
Erkekler ve kadınlar için parfümler, cilt bakım ürünlerinin %50’ye varan indirimlerle satışta olduğu Oriflame Şubat 2014 Kataloğunda sevgilinize 14 Şubat‘ta hediye etmek için ve bugünü farklı kılmak için bir çok hediye seçeneği mevcut.

Kataloğun ortalarında yine bir sürprizle karşılaşıyoruz. Yeni bir parfüm First Rendevous EdT ile ilk kez karşılaşmanın verdiği heyecan parfümün fiyatınıı görünce daha da artıyor. Çünkü First Rendevous EdT tanıtıma özel 17,90 TL!

İlerleyen sayfalarda beylerin ilgi göstereceği bir sayfa bulunuyor. Burada Yeni Sporty Sırt Çantası, Sporty Kemer ile Yeni Slim Alet Kiti ve El Feneri ile Kalem, Dokunmatik Ekran Kalemi ve Led Işığına sahip Yeni 3’ü 1 Arada Anahtarlık harika görünüyor.

Katalog sayfalarını çevirdikçe yeni ürünler, inanılmaz indirimler karşımıza çıkmaya devam ediyor. Kataloğun son sayfalarında Yeni Delicious Moments Banyo Köpüğü ve Tender Care Balm çeşitlerinin indirimli olarak yer alması insanda bir an önce Şubat kataloğu gelse de siparişlerimi versem hissi uyandırıyor.

Oriflame Şubat 2014 Sevgililer Günü Kataloğu