Oriflame Nisan 2014 Kataloğu


Oriflame Nisan Kataloğu 2015 kataloğu konusu için tıklayın!Oriflame Nisan Kataloğu
Oriflame Mayıs Kataloğu
Avon Kataloğu

Avon Kayıt
Android Telefon ve Tabletler İçin Oriflame Kataloğu Uygulaması
Oriflame Kataloğu İndir

Nisan 2014 Kataloğundaki Yeni Ürünler İçin Tıklayın!

 

Gelecek Oriflame kataloglarını bir ay önceden sizlerle buluşturan internet sitemizde Oriflame Nisan 2014 Kataloğu konusundasınız.

Oriflame Nisan kataloğunda The One Koleksiyonu duyuruluyor. The One Koleksiyonunda 24 kat hacim arttıran maskara The One Volume Blast Maskara, The One Colour Impact Krem Göz Farı, The One Power Shine Ruj, The One IlluSkin Kapatıcı, The One UlluSkin Fondöten ürünleri bulunuyor. Diğer yeni ürünlere baktığımızda Eclat Femme EdT ve Eclat Homme EdT indirimli fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Bunların yanı sıra Giordani Gold Calligraphy Kalem Eye Liner, Pure Colour Ruj Paleti, Natassia Bileklik, Küpe ve Kolye, Sofia Çanta, Metal Taç ve Küpe, WTA Strong is Beautiful Kremli Duş Jeli, Vücut Krem, ve 24 Saat Etkili Anti-perspirant Deodorant, Feminelle Special Care Dış Genital Bölgeler İçin Köpük, Jel ve Ferahlatıcı Mendil, HairX Volume Boost Kuru Şampuan, HairX Elektriklenme Karşıtı Şampuan, Elektriklenme Karşıtı Saç Kremi ve Elektriklenme Karşıtı Durulanmayan Bakım, Discover Sicilian Dream Sıvı
El Sabunu, Duş Jeli ve Sabun, Discover Parisian Delight Vücut Arındırıcısı, Duş Jeli ve Sabun Oriflame kataloglarında ilk kez bulunuyor. Oriflame Nisan 2014 kataloğuna sitemizden ulaşabilir, tüm ürünleri detaylarıyla inceleyebilirsiniz.