Oriflame Mayıs 2014 Kataloğu

Mayıs ayı hepimiz için özel bir günü “Anneler Günü”nü içinde barındırıyor. Anneleri onurlandırmak için düzenlenen bu güzel günde anneler için en güzel hediyeler her sene olduğu gibi bu sene de Oriflame Mayıs 2014 Kataloğunda!
Oriflame Mayıs Kataloğu
Oriflame Haziran Kataloğu

Avon Kataloğu

Mayıs Kataloğundaki Yeni Ürünler İçin Tıklayın!

Avon Kayıt
Android Telefon ve Tabletler İçin Oriflame Kataloğu Uygulaması
Oriflame Mayıs 2014 Kataloğu

Anneler Günü’nün Ortaya Çıkışı

İlk Anneler Günü Antik Yunan Mitolojisine kadar dayanmakta olup modern dönemde Amerika Birleşik Devletlerinde 1908 yılında annesini kaybeden Anna Jarvis isimli bayanın annesini için başlattığı anma günü ve 6 yıl sonra Amerika’ya yayılmasıyla popülarite kazanmıştır.

Anneler Günü 11 Mayıs 2014 Pazar Günü

Dünyanın birçok ülkesinde farklı günlerde kutlanmakta olan Anneler Günü ülkemizde mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanır. Türkiye’de bu sene 11 Mayıs 2014 Pazar günü kutlanacak anneler günü Norveç’te Şubat, Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Bosna Herkes, Makedonya’da 8 Mart, Arap ülkelerinde 21 Mart, Rusya’da Kasım, İran’da Aralık aylarında kutlanırken ABD, Belçika, Brezilya, Almanya ve bir çok Avrupa ülkesiyle KKTC’de Mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanmaktadır.

Oriflame Mayıs Kataloğu ve 11 Mayıs Anneler Günü

Anneler gününe özel bir katalog olacağını düşündüğüm Oriflame Mayıs kataloğunda annelerimiz için en güzel ürünlerin en uygun fiyatlarla, kampanyalarla ve indirimlerle satışa sunulacağını düşünüyorum.

Oriflame Mayıs 2014 Kataloğunda ki Yeni Ürünler

Oriflame Very Me Spring Tenderness EdT, Eclat Femme EdT, Vücut Spreyi ve Vücut Kremi, Eclat Homme EdT, Tıraş Sonrası Nemlendirici, Anti-perspirant Sprey Deodorant ve Nemlendirici Tıraş Köpüğü, Men’s Collection Citrus Tonik EdT, Men’s Collection Dark Wood EdT yeni ürünler olarak dikkat çekiyor. Mayıs kataloğundaki yeni ürünlere ayrıntılarıyla buradan ulaşabilirsiniz.

Kataloğa youtube video sitesi üzerinden ulaşmak isteyen ziyaretçilerimiz içindir.

Kataloğu yüksek çözünürlüklü kalitede izlemek için dişli simgesine tıklayın ve “720p HD” seçeneğini seçin.

Oriflame Haziran 2014 Kataloğu‘na 1 Mayıs’tan itibaren katalog sayfasından ulaşabilirsiniz.