Ana Sayfa | Oriflame Katalogları | Yeni Oriflame Ürünleri | Diğer Oriflame Ürünleri

Oriflame Mayıs 2014 Kataloğu


Mayıs ayı hepimiz için özel bir günü “Anneler Günü”nü içinde barındırıyor. Anneleri onurlandırmak için düzenlenen bu güzel günde anneler için en güzel hediyeler her sene olduğu gibi bu sene de Oriflame Mayıs 2014 Kataloğunda!
Oriflame Mayıs Kataloğu
Oriflame Haziran Kataloğu

Avon Kataloğu

Mayıs Kataloğundaki Yeni Ürünler İçin Tıklayın!

Avon Kayıt
Android Telefon ve Tabletler İçin Oriflame Kataloğu Uygulaması
Oriflame Mayıs 2014 Kataloğu

Anneler Günü’nün Ortaya Çıkışı

İlk Anneler Günü Antik Yunan Mitolojisine kadar dayanmakta olup modern dönemde Amerika Birleşik Devletlerinde 1908 yılında annesini kaybeden Anna Jarvis isimli bayanın annesini için başlattığı anma günü ve 6 yıl sonra Amerika’ya yayılmasıyla popülarite kazanmıştır.

Anneler Günü 11 Mayıs 2014 Pazar Günü

Dünyanın birçok ülkesinde farklı günlerde kutlanmakta olan Anneler Günü ülkemizde mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanır. Türkiye’de bu sene 11 Mayıs 2014 Pazar günü kutlanacak anneler günü Norveç’te Şubat, Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Bosna Herkes, Makedonya’da 8 Mart, Arap ülkelerinde 21 Mart, Rusya’da Kasım, İran’da Aralık aylarında kutlanırken ABD, Belçika, Brezilya, Almanya ve bir çok Avrupa ülkesiyle KKTC’de Mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanmaktadır.

Oriflame Mayıs Kataloğu ve 11 Mayıs Anneler Günü

Anneler gününe özel bir katalog olacağını düşündüğüm Oriflame Mayıs kataloğunda annelerimiz için en güzel ürünlerin en uygun fiyatlarla, kampanyalarla ve indirimlerle satışa sunulacağını düşünüyorum.

Oriflame Mayıs 2014 Kataloğunda ki Yeni Ürünler

Oriflame Very Me Spring Tenderness EdT, Eclat Femme EdT, Vücut Spreyi ve Vücut Kremi, Eclat Homme EdT, Tıraş Sonrası Nemlendirici, Anti-perspirant Sprey Deodorant ve Nemlendirici Tıraş Köpüğü, Men’s Collection Citrus Tonik EdT, Men’s Collection Dark Wood EdT yeni ürünler olarak dikkat çekiyor. Mayıs kataloğundaki yeni ürünlere ayrıntılarıyla buradan ulaşabilirsiniz.

Kataloğa youtube video sitesi üzerinden ulaşmak isteyen ziyaretçilerimiz içindir.

Kataloğu yüksek çözünürlüklü kalitede izlemek için dişli simgesine tıklayın ve “720p HD” seçeneğini seçin.

Oriflame Haziran 2014 Kataloğu‘na 1 Mayıs’tan itibaren katalog sayfasından ulaşabilirsiniz.

Tüm Oriflame Katalogları kategorisinde 3 Nisan 2014 tarihinde yayınlanan ve 47.436 kez görüntülenen konuya , , , bağlantılarından da ulaşabilirsiniz.


Oriflame Mayıs 2014 Kataloğu Yorumları


 1. Nisan kataloğuna az önce baktım ama Mayıs kataloğunu açamadım?

  • Oriflame Mayıs kataloğuna, yazıda da belirtildiği üzere 1 Nisan’da buradan ulaşabilirsiniz.

 2. Kataloğu çok merak ettim, google da Oriflame Mayıs kataloğu diye aratınca bu sayfa açılıyor ama daha mart ayında olduğumuzdan haliyle katalog yok. Neyse biraz daha beklemek gerekiyor. Yapacak birşey yok.

 3. nisan kataloğuna baktım ama mayıs kataloğunu daha açamadım

  • Katalog 1 Nisan’da bu sayfada yayınlanacaktır.

 4. Eeee 1 nisana girdik hala yayınlanmadı. Gece saat 3 oldu tık yok. Çok mu aceleci ve dakik biriyim :)

  • Biraz daha beklememiz gerekiyor. Oriflame sitesi şu anda “katalog kapanışı” nedeniyle kapalı. Mayıs kataloğunu bugün en kısa sürede burada paylaşacağım.

   • cıktı ve bence mayıs ayı müthiş :D

    • Katalog sitemizde yayında!

 5. mayıs kataloğu diyorsunuz ama ben bişiy göremiyorum ,ne yazık ki! :((((((((((((((

  • Katalog şu anda yayında. Neden görüntüleyemediğinizi anlamadım. Hangi kanaldan (Bilgisayar, cep telefonu ya da mobil uygulama) giriş yaptığınızı söylerseniz belki yardımcı olabilirim.

   • Buradan bakıyorum ama yok!
    Ben PC Masaüstü bilgisayardan giriyorum ama hiç bir şekilde mayıs kataloğu yok ve ayrıca merak ettiğimiz bir ürünü aramak için geçmiş kataloglara bakmak istesek, bulmaya çalışsak eski geçmiş katalogları da inceleme şansımız yok. İnceleyemiyorum ama neden?

    • İnternet sitemizde kataloğun görüntülenmesiyle ilgili herhangi bir sorun yok. Muhtemelen sizin bilgisayarınızdan kaynaklı olarak görüntüleyemiyorsunuzdur.
     http://www.oriflamekatalogum.com/oriflame-mayis-2014-katalogu-11-mayis-anneler-gunu bu adrese tıklayıp tekrar dener misiniz? Ayrıca eski kataloglarda ki ürünlerde güncel fiyatlar geçerli olacağı için bakmak istediğiniz ürüne Oriflame resmi sitesinden arama yaparak ulaşmanız daha doğru olacaktır.

     • Halk eğitim merkezinden girdiğim için göremiyorum belki de… Teşekkür ederim. Kodunu bilmediğim için sormuştum. Bu arada Nisan ve Mayıs’ta 125 BP sipariş veren danışmanlar ne alıyorlar ve mesela danışman girişi yaparak kataloğu görüntüleyebilir miyim? Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.

      • Nisan’da kat kat kazan hediyesi 150 BP’ye Volare EdP, Roll-on Deodorant 10,99 TL ve +25 BP sipariş Şal bedava!

 6. Teşekkürler.

 7. Anneler gününde ayrı bir indirim olacak mı ?

  • Belki Anneler gününden birkaç gün önce broşür çıkabilir.

 8. Nasıl sipariş verebilirim?

  • Sanırım Oriflame danışmanı değilsiniz. Öncelikle oriflame.com.tr üzerinden kayıt olmalısınız. Kayıt olduğunuzda sponsorunuz size ulaşır ve gerek tüm konularda yardımcı olur.

Oriflame Mayıs 2014 Kataloğu Hakkında Yorum Yapın!

Konu hakkında yorum yaparak düşüncelerinizi paylaşın, merak ettiklerinizi sorun, ziyaretçilerimizle iletişime geçin.

Oriflame Fan Blog