Oriflame Mart 2014 Kataloğu


Oriflame Mart Kataloğu 2015 Çok Yakında Burada!

Oriflame Mart Kataloğu
Oriflame Nisan Kataloğu

Mart 2014 Kataloğundaki Yeni Ürünler İçin Tıklayın!


Oriflame Mart Kataloğu 2014 - 8 Mart Dünya Kadınlar Günü
Oriflame Mart 2014 Kataloğu henüz yayında değil ancak ben şimdiden konuyu açıyorum ve sizin de katalog ile ilgili beklentilerinizi paylaşmanızı umuyorum.
Oriflame ile yıllarını geçirmiş birisi olarak bir yılın özetini şöyle çıkarabilirim;
Ocak: Yılbaşı İndirimleri
Şubat: 14 Şubat Sevgililer Günü indirimleri
Mart: 8 Mart Dünya Kadınlar Günü indirimleri
Nisan: 23 Nisan’a ve baharın gelişine özel indirimler
Mayıs: Anneler Günü İndirimleri
Haziran: Babalar Günü İndirimleri
Temmuz – Ağustos: Haziran ayıyla birlikte yaz indirimleri
Eylül – Ekim – Kasım – Aralık: Sonbahar- kış indirimleri ve tabi ki Kurban bayramı ve Ramazan bayramı indirimleri…

Oriflame Mart 2014 Kataloğu

Gördüğünüz gibi indirimler hiç bitmek bilmiyorum, kataloğun mantığı da bu şekilde. Her katalogta bambaşka ürünler satışa sunuluyor. Şimdi bizi ilgilendiren Mart 2014 kataloğuna ve indirimlerine geçelim. 8 Mart’tan bir kaç gün öncesinde danışmanlar için oriflame sitesinde özel indirimler mutlaka her sene yapılıyor. Onu kaçırmayın derim. Bir de belki online broşür yayınlarlar ve indirimleri sunarlar. Mart kataloğunu 1 Şubat’ta burada yayınlayacağım, o zaman daha fazla bilgiyi sunabilirim. Şimdilik diyeceklerim bu kadar.

İşte Mart Kataloğundaki Yeni Ürünler

You Dazzle Sabun, El Kremi, Kremli Duş Jeli, Pure Colour Dazzle Ruj, You Dazzle Laptop Çantası, You Dazzle Anahtarlık, You Dazzle Kitap Ayracı, You Dazzle Eşarp, Lady Avebury EdP, Lady Avebury Vücut Kremi, Giordani Gold Voluptuous Rujda yeni renkler, Very Me Gloss Lover Parlatıcı, Flowery Openwork Küpe, Kolye, Bileklik, Linnea Küpe, Kolye, Bileklik, Golden Moments Saç Tokası, Şal, El Çantası, Fashionable Bileklik Saat, Elvie EdT Çanta Boyu, Delicacy EdT Çanta Boyu, Volare 24 Saat Etkili Anti-perspirant Deodorant, Ultimate EdT, Ultimate Anti-perspirant Sprey Deodorant, Flamboyant Vücut Spreyi, Bebek Diş Fırçası, Bebek Banyo Kitabı, Bebek Tırnak Bakım Seti, Very Me Kalem Tıraş, Essentials Multi-Vitamin Kompleks & Kayısı Özlü Arındırıcı Yıkama Jeli, Nemlendirici Gündüz Kremi,

8 Mart 2014 Dünya Kadınlar Günü

Ülkemizde yıllardır kutlanan dünya kadınlar günü, Amerika’da yaşanan ve birçok kadın işçinin ölümüyle sonuçlanan olayların ardından yaklaşık 20-25 sene sonra kutlanmaya başlanmıştır. Neredeyse tüm dünyanın 8 Mart’ta kutladığı “Kadınlar Günü” ülkemizde 1980 darbesi dönemi hariç her yıl geniş kitleler halinde kutlanmaya devam etmektedir. Ben de buradan tüm hemcinslerimin kadınlar gününü kutluyorum.