Oriflame Haziran 2014 Kataloğu

Oriflame Haziran Kataloğu 2015’e ulaşmak için Oriflame Haziran Kataloğu 2015 tıklayın.

Bu ay anneler günü nedeniyle çok yoğun geçecek. Kimi danışmanlar siparişlerine bile yetişemeyecek ve yorgun düşecek. Ancak Haziran’da da kimseye dinlenmek yok. Çünkü Oriflame Haziran 2014 Kataloğu dönemi içinde 15 Haziran 2014‘de Babalar Günü kutlanacak!

Oriflame Haziran Kataloğu

Oriflame Temmuz Kataloğu

Haziran Kataloğundaki Yeni Ürünler İçin Tıklayın!

Avon Kataloğu

Avon Kayıt
Android Telefon ve Tabletler İçin Oriflame Kataloğu Uygulaması

Oriflame Haziran 2014 Kataloğu

Babalar Günü, tıpkı anneler günü gibi Amerikan icadı :)

6 çocuğunu tek başına yetiştiren babanın çocuklarından birisi anneler günü gibi bir günü babasının da hak ettiğini düşünmüş ve bunun için çalışmalara başlamış. Programını babasının doğum günü olan 5 Haziran’a yetiştiremeyip iki hafta sarkıtınca Haziran ayının 3. haftasını babalar günü olarak kutlamaya başlamış. Zamanla resmiyet kazanan ve bir çok ülkeye yayılan Babalar Günü ülkemizde de 1980’li yıllardan bu yana her sene kutlanmaktadır.

Oriflame Haziran 2014 Kataloğu

Oriflame katalogları her dönemde yepyeni ürünlerle, indirimlerle, kampanyalar ve promosyonlarla satışa sunuluyor. Haziran ayında ağırlığın erkek parfümleri, kolonyalar, aksesuarlar, cilt bakım ürünleri ve özel setler gibi erkekleri ilgilendirecek ürünlerde olacağını düşünüyorum. Belki babalar günü için özel ürünlerin ve indirimlerin vs. bulunduğu bir broşür de çıkarılabilir.
15 Haziran 2014 Babalar Günü

28 Haziran 2014 Ramazan Ayı’nın Başlangıcı

28 Haziran’da Ramazan ayı başlıyor. Haziran kataloğunda Ramazan ayı ile ilgili indirimlerin olacağını sanmıyorum. Oriflame Temmuz 2014 Kataloğunda Ramazan’la ilgili kampanyaların ve indirimlerin olacağını tahmin ediyorum zira 28-29-30 Temmuz’da Ramazan Bayramı kutlanacak. Büyük indirimler bizi bekliyor olacak!