Ana Sayfa | Oriflame Katalogları | Yeni Oriflame Ürünleri | Diğer Oriflame Ürünleri
Oriflame!

Oriflame Haziran 2014 Kataloğu


Bu ay anneler günü nedeniyle çok yoğun geçecek. Kimi danışmanlar siparişlerine bile yetişemeyecek ve yorgun düşecek. Ancak Haziran’da da kimseye dinlenmek yok. Çünkü Oriflame Haziran 2014 Kataloğu dönemi içinde 15 Haziran 2014‘de Babalar Günü kutlanacak!

Oriflame Haziran Kataloğu

Oriflame Temmuz Kataloğu

Haziran Kataloğundaki Yeni Ürünler İçin Tıklayın!

Avon Kataloğu

Avon Kayıt
Android Telefon ve Tabletler İçin Oriflame Kataloğu Uygulaması

Oriflame Haziran 2014 Kataloğu

Babalar Günü, tıpkı anneler günü gibi Amerikan icadı :)

6 çocuğunu tek başına yetiştiren babanın çocuklarından birisi anneler günü gibi bir günü babasının da hak ettiğini düşünmüş ve bunun için çalışmalara başlamış. Programını babasının doğum günü olan 5 Haziran’a yetiştiremeyip iki hafta sarkıtınca Haziran ayının 3. haftasını babalar günü olarak kutlamaya başlamış. Zamanla resmiyet kazanan ve bir çok ülkeye yayılan Babalar Günü ülkemizde de 1980’li yıllardan bu yana her sene kutlanmaktadır.

Oriflame Haziran 2014 Kataloğu

Oriflame katalogları her dönemde yepyeni ürünlerle, indirimlerle, kampanyalar ve promosyonlarla satışa sunuluyor. Haziran ayında ağırlığın erkek parfümleri, kolonyalar, aksesuarlar, cilt bakım ürünleri ve özel setler gibi erkekleri ilgilendirecek ürünlerde olacağını düşünüyorum. Belki babalar günü için özel ürünlerin ve indirimlerin vs. bulunduğu bir broşür de çıkarılabilir.
15 Haziran 2014 Babalar Günü

28 Haziran 2014 Ramazan Ayı’nın Başlangıcı

28 Haziran’da Ramazan ayı başlıyor. Haziran kataloğunda Ramazan ayı ile ilgili indirimlerin olacağını sanmıyorum. Oriflame Temmuz 2014 Kataloğunda Ramazan’la ilgili kampanyaların ve indirimlerin olacağını tahmin ediyorum zira 28-29-30 Temmuz’da Ramazan Bayramı kutlanacak. Büyük indirimler bizi bekliyor olacak!

Tüm Oriflame Katalogları kategorisinde 21 Mayıs 2014 tarihinde yayınlanan ve 67.866 kez görüntülenen konuya , , , bağlantılarından da ulaşabilirsiniz.


Oriflame Haziran 2014 Kataloğu Benzeri Konular

Oriflame Haziran 2014 Kataloğu Yorumları


 1. Bu katalog yayınlandığînda pdf olarak yayınlarsanız sevinirim :)

  • Haziran kataloğunu 1 Mayıs’ta Oriflame tarafından yayınlanır yayınlanmaz burada paylaşmayı planlıyorum.

 2. Burda indirim broşürüne paylaşırsanız sevinirim :)

  • Katalog yayınlandığında broşürleri de paylaşacağım. İlginiz için teşekkürler.

 3. Haziran kataloğunu bir an önce görmek istiyorum.

 4. lütfen hemen paylaşın çok merak ediyorum

  • Bende merak ediyorum ama önce Oriflame sitesinin kataloğu yayınlaması gerekiyor ki bende buraya ekleyeyim.

 5. Neden hala yayında değil ki ?

  • Bir an önce yayınlanmasını bende istiyorum ama Oriflame yayınlamadıktan sonra benim yapabileceğim birşey yok :(

 6. Eee hadi ama ya!

  • Sanırım kataloğu yayınlamayacaklar. Bir ara gelecek kataloğu ayın 15’i gibi yayınlıyorlardı. Bunda da o geçerli olabilir. Ama isterseniz haziran kataloğuna çok benzer olduğunu düşündüğüm yabancı Oriflame kataloğunu ekleyebilirim?

 7. Olabilir aslında bir fikir sahibi olabiliriz

  • Tamam. En azından fiyatları değişik olsa bile ürünlerin resimlerine bakabiliriz. Yaklaşık 10-15 dakika içinde katalog sayfasına ekleyeceğim.

 8. Neden hâlâ yayınlanmadı yaaa! Çok merak ediyorum. Kırk sefer telefondan, kırk sefer bilgisayardan girdim hâlâ katalog yok. Güzel bir açıklama yapar mısınız?

  • Oriflame resmi sitesinde yayınlanmadığı için paylaşamıyorum. Bir ara gelecek kataloğu ayın 15’i gibi yayınlıyorlardı. Sanırım yine öyle yapacaklar.

 9. Hmmm… İyi de ben bugün sipariş verdim. Haziran kataloğu gelecek mi? Yani umarım gelir.

  • Siparişinizle birlikte bir tane ücretsiz olarak gönderiyorlar.

 10. Ayrıca birşey daha soracağım. Android katalog uygulamasını indirdim. İnternet açık olduğu takdirde Haziran kataloğu yüklenir mi? Lütfen acele cevap yazın.

  • Haziran kataloğunu siteye eklediğimde, telefonda internet açıksa bildirim gelir. Uygulamayı açtığınızda direk olarak kataloğa ulaşabilirsiniz.

 11. İnşallah Haziran kataloğu Rusya’nınkine benzemez :) Gerçi ben aynı olmayacağını düşünüyorum. Mayıs ayındaki ürünlerle neredeyse aynı. Ben siparişimi verdim, bir kaç güne görürüz artık Haziran ayında neler olduğunu :)

  • Haklısınız. Bir kaç güne katalog çoğu kişinin eline geçecek.

 12. Nezaman eklenecek haziran katalogu acaba merakla bekliyoruz da

  • Oriflame kendi sitesine eklemediği için bende burada yayınlayamıyorum. Muhtemelen ayın 10-15’i gibi yayınlanır. Android telefon kullanıyorsanız yeni katalog eklendiğinde otomatik olarak bildirimde bulunan “Oriflame Katalog Uygulaması”nı indirebilirsiniz. http://www.oriflamekatalogum.com/oriflame-katalog-uygulamasi

 13. Ben üye olduğum kişiyi bırakmak istiyorum tek yapmak istiyorum mümkün mü?
  Mümkün değilse de ben o kişiye üye kalmak istemiyorum bırakırım uye likten çıkmak istiyorum.

  • Bildiğim kadarıyla Oriflame’de sponsor değiştirilmiyor. Tam olarak bilgi edinmek isterseniz Oriflame Çağrı Merkezini arayın.

  • Dilan Hanım, sponsorun değişir mi bilmiyorum ama başka birinin (kardeşinizin, annenizin gibi) üzerinden tekrar üye olup satışınıza devam edebilirsiniz.

 14. Haziran kataloğu türkçe olarak yayınlanmıyor mu acaba?

  • Normal koşullarda her ayın 1’inde gelecek katalog yayınlamıyordu. Bu ay yayınlanmayınca fikir vermesi açısından bu katalogları ekledim. Ayın 10-15’i gibi Haziran kataloğu yayınlanır.

 15. İndirim kataloglarından nasıl sipariş veriyoruz, biliyor musunuz? Ben geçen ay 150 puan yaptım ama indirim kataloglarından sipariş vermeye çalıştım, normal fiyatları çıktı. Neden acaba? Yardımcı olabilir misiniz?

  • Siparişi tamamlamadan önce, son aşamada indirimli fiyatların görünmesi gerekir. Eğer öyle olmuyorsa oriflame çağrı merkezini ararsanız yardımcı olurlar.

 16. Adobe Reader uygulamasına indiremiyorum malesef

  • Bu adresten telefonunuza indirebilir ve adobe reader ile kataloğu görüntüleyebilirsiniz. Herhangi bir hata ya da uyarı veriyor mu?

 17. Çok teşekkür ederim sağolun :)

 18. Ben bir arkadaşımın adına üyeyim ama onunla çalışmak istemiyorum. Bunun için onu bırakmak istiyorum ve bu işi de yapmak istiyorum.

  • Daha önce bir arkadaş önermişti, o şekilde yapabilirsiniz. Yani bir akrabanızın, kardeşinizin üzerinden yeniden kayıt olabilirsiniz. Oriflame’de sponsor değiştirme yok çünkü.

 19. Yardımcı olur musunuz? Ne yapmam gerek?

 20. Bir hata vermedi çok teşekkür ederim sağolun :)

 21. Yeni kataloğu hiç beğenmedim. Çok az sayfa var. Ayrıca neredeyse hiç indirim yok. Bir de aksesuar bile koymamışlar. Bilmiyorum sesimi duyurabilecek miyim? Fakat katalog keyfimi kaçırdı, umarım kayıt yapar ve motive olurum. Eğer editör bu konuda bizim adımıza birşeyler yaparsa çok sevinirim.

  • Burası Oriflame resmi sitesi olmadığı için yapabilecek bir şeyim yok. Oriflame resmi sitesiyle, 0212 355 60 60 no’lu çağrı merkeziyle iletişime geçerek şikayetlerinizi anlatabilirsiniz.

 22. İndirim kataloğunda 75 bp için ürünler var. Birde bpli siparişler için var. Bpli siparişin sınırı ne kadar? yardımcı olur musunuz? Teşekkürler

  • Bildiğim kadarıyla istenilen adette sipariş verilebiliyor yine de emin olmak için 0212 355 60 60 numaralı Oriflame çağrı merkezini arayabilirsiniz.

 23. Yeni üyeyim ve Mayıs ayında ilk siparişimi verdim. Gelen e-postada fatura bilgilerimde bütün ürünlerimin %23ü alınmış gördüm. Oriflame’in sitelerinde kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde %30, aksesuarda %23 diyordu halbuki. Bu konuda bilgilendirilmek istiyorum.

  • Çok haklısınız. Herkes bu durumla karşılaşıyor. Oriflame’de %30, Avon’da %33 kâr diyorlar ancak işin içine girince görüyorsunuz ki birinde %23 diğerinde de %30 kâr kalıyor. Sebep olarak da vergileri vs. bahane ediyorlar. Madem öyle direk elimize geçeceği söyleyin de işin içine yalan dolan girmesin. Ama ne yazık ki göz boyamak için abartılıyor da abartılıyor.

   Konu hakkında en doğru bilgiyi Oriflame Çağrı Merkezinden (02123556060) ve oriflame resmi sitesinden alabilirsiniz.

 24. Merhaba,
  Parfümünüzü aldım. Flamboyant’ın kokusu kalıcı değil. Evde sıkıyorum iş yerine gidene kadar koku kayboluyor.

  • Merhaba Celal Bey,
   Oriflame resmi internet sitesiyle iletişime geçerseniz şikayetinizi dikkate alabilirler.

Oriflame Haziran 2014 Kataloğu Hakkında Yorum Yapın!

Konu hakkında yorum yaparak düşüncelerinizi paylaşın, merak ettiklerinizi sorun, ziyaretçilerimizle iletişime geçin.

Oriflame Fan Blog